Тенис: Прогнози 04.02.2018

Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Тенис: Прогнози 04.02.2018
Оценете тази публикация

  КУПА ДЕЙВИС – СИНГЛИ  Пр. Сиг. КФ.
03 Feb
21:05
Гонсало Лама vs Иван Ендара  5/10
03 Feb
22:30
Хосе Ернандес-Фернандес vs Тиаго Моура Монтейро  4/10
04 Feb
00:00
Роберто Сид Суберви vs Жоао Педро Сорги  6/10
04 Feb
04:00
Ник Кирьос vs Александър Зверев  6/10
04 Feb
05:00
Юичи Сугита vs Фабио Фонини  6/10
04 Feb
05:30
Алекс Де Минаур vs Ян-Ленард Щруф  5/10
04 Feb
06:30
Даниел Таро vs Андреас Сепи  7/10
04 Feb
10:00
Михаил Кукушкин vs Хенри Лааксонен  6/10
04 Feb
12:00
Алберт Рамос-Винолас vs Камерън Нори  8/10
04 Feb
13:30
Роберто Баутиста Агут vs Лиъм Броуди  9/10
04 Feb
14:30
Давид Гофен vs Мартон Фучович  8/10
04 Feb
15:00
Борна Чорич vs Денис Шаповалов  6/10
04 Feb
15:00
Душан Лайович vs Сам Куери  6/10
04 Feb
15:30
Ришар Гаске vs Тиемо Де Бакер  9/10
04 Feb
16:00
Рубен Бемелманс vs Атила Балаж  7/10
04 Feb
16:30
Виктор Галович vs Вашек Поспишил  4/10

Тенис: Прогнози 16.01.2018

Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Тенис: Прогнози 16.01.2018
5 (100%) 1 vote

 

   АТР, АУСТРЕЛИЪН ОУПЪН Пр. Сиг. Кф.
16 Jan
02:00
Жюлиен Бенето vs Даниел Таро  5/10
16 Jan
02:00
Седрик-Марсел Щебе vs Максимилиан Мартерер  6/10
16 Jan
02:00
Николас Кикер vs Джордан Томпсън  8/10
16 Jan
02:00
Раду Албот vs Мартон Фучович  6/10
16 Jan
02:00
Лукаш Лацко vs Милош Раонич  8/10
16 Jan
02:00
Роберто Баутиста Агут vs Фернандо Вердаско  5/10
16 Jan
02:00
Матео Беретини vs Адриан Манарино  6/10
16 Jan
02:00
Вацлав Шафранек vs Иржи Весели  6/10
16 Jan
03:15
Томас Фабиано vs Александър Зверев  9/10
16 Jan
03:15
Михаил Кукушкин vs Петър Гойовчик  6/10
16 Jan
03:15
Сам Куери vs Фелисиано Лопес  5/10
16 Jan
03:15
Лоренцо Сонего vs Робин Хаасе  7/10
16 Jan
04:30
Жереми Шарди vs Тенис Сандгрен  4/10
16 Jan
04:30
Ричардас Беранкис vs Станислас Вавринка  6/10
16 Jan
05:15
Орасио Себайос vs Фабио Фонини  7/10
16 Jan
05:15
Джаред Доналдсън vs Алберт Рамос-Винолас  5/10
16 Jan
05:15
Соон Воо Квон vs Ян-Ленард Щруф  7/10
16 Jan
05:15
Ришар Гаске vs Блаз Кавчич  9/10
16 Jan
05:15
Тим Смисчек vs Алексей Попирин  6/10
16 Jan
05:15
Евгени Донской vs Флориън Майер  5/10
16 Jan
05:15
Гаел Монфис vs Хауме Антони Мунар Клар  8/10
16 Jan
05:15
Стив Джонсън vs Денис Кудла  6/10
16 Jan
06:00
Новак Джокович vs Доналд Йънг  8/10
16 Jan
06:00
Танаси Кокинакис vs Даниил Медведев  5/10
16 Jan
06:30
Гилермо Гарсия-Лопес vs Беноа Пер  6/10
16 Jan
06:30
Миша Зверев vs Хюон Чунг  7/10
16 Jan
06:30
Доминик Тийм vs Гуидо Пея  7/10
16 Jan
06:30
Карен Качанов vs Питър Полански  7/10
16 Jan
09:45
Томаш Бердих vs Алекс Де Минаур  6/10
16 Jan
10:00
Аляж Бедене vs Роджър Федерер  9/10
16 Jan
11:15
Франсис Тиафо vs Хуан Мартин Дел Потро  8/10

Тенис: Прогнози 04.01.2018

Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Тенис: Прогнози 04.01.2018
Оценете тази публикация

 

                                                 

                                                                          Резултати на живо

АТР, БРИЗБЕЙН – АВСТРАЛИЯ Пр. Сиг. КФ.
04 Jan
04:20
Денис Истомин – Джаред Доналдсън  4/10
04 Jan
05:30
Кайл Едмунд – Хюон Чунг  5/10
04 Jan
05:40
Райън Харисън – Яник Ханфман  6/10
04 Jan
12:15
Григор Димитров – Джон Милман  8/10
  ЖЕНИ, БРИЗБЕЙН – АВСТРАЛИЯ Пр. Сиг. КФ.
04 Jan
03:00
Ализе Корне – Аляксандра Саснович 1 6/10
04 Jan
04:15
Джоана Конта – Елина Свитолина 2 5/10 1.55
04 Jan
08:30
Александра Крунич – Анастасия Севастова 2 6/10 1.50
04 Jan
11:00
Кая Канепи – Каролина Плишкова 2 7/10 1.40

 

 

 

Тенис: Прогнози 29.12.2017

Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Тенис: Прогнози 29.12.2017
Оценете тази публикация
  Жени, Бризбейн – Квалификации  Пр. Сиг. КФ.
29 Dec 02:00 Ализе Лим – Джейми Фурлис  5/10
29 Dec 02:00 Найкта Баинс – Катерина Бондаренко  7/10
29 Dec 02:00 Фани Столар – Присила Хон  3/10
29 Dec 02:00 Антониа Лотнер – Кристи Ан  6/10
29 Dec 03:15 Даяна Ястремска – Вера Лапко  5/10
29 De c03:15 Наталия Виклянцева – Виктория Томова  7/10
29 Dec 03:15 Кайла Дей – Сара Томич  6/10
29 Dec 03:15 Кимбърли Бирел – Кая Канепи  8/10
29 Dec 04:30 Ирина Фалкони – Каролин Долхайд  6/10
29 Dec 04:30 Дженифър Брейди – Лизет Кабрера  6/10
29 Dec 04:30 Александра Саснович – Юлия Босеруп  7/10
29 Dec 04:30 Исабел Уолъс -Тами Патерсън  5/10
29 Dec 05:45 Мисаки Дой – Тамара Зидансек  6/10
29 Dec 05:45 Оливия Роговска – Бернарда Пера  5/10
29 Dec 05:45 Полина Монова – Андреа Петкович  7/10
29 Dec 05:45 Хедър Уотсън – Даниел Лао  6/10

Тенис: Прогнози 13.12.2017

Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Тенис: Прогнози 13.12.2017
Оценете тази публикация
  АТР, АУСТРЕЛИЪН ОУПЪН – УАЙЛД КАРД Пр. Сиг. КФ.
13 Dec
01:00
Алекс Болт – Александър Чрнокрак  8/10
13 Dec
01:00
Андрю Уитингтън – Марк Полманс  4/10
13 Dec
02:20
Матю Бартън – Алекс Де Минаур  6/10
13 Dec
05:00
Омар Ясика – Кристофър О’Конъл  6/10

Тенис: Прогнози 11.12.2017

Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Тенис: Прогнози 11.12.2017
Оценете тази публикация

 Австралия АТР, АВСТРАЛИЯ ОУПЪН – УАЙЛД КАРД  Пр. Сиг. КФ.
11 Dec
01:00
Алекс Болт – Бенард Бруно Нкомба  8/10
11 Dec
01:00
Александър Чрнокрак – Брадли Моузли  8/10
11 Dec
01:00
Люк Савил – Марк Полманс  4/10
11 Dec
02:30
Омар Ясика – Матю Делаведова  8/10
11 Dec
02:30
Маверик Бейнс – Андрю Харис  5/10
11 Dec
02:30
Хари Буршие – Алекс Де Минаур  7/10
11 Dec
04:00
Андрю Уитингтън – Гавин Ван Пеперзеел 7/10
11 Dec
04:00
Блейк Елис – Кристофър О’Конъл  6/10

Тенис: Прогнози 22.11.2017

Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Тенис: Прогнози 22.11.2017
Оценете тази публикация

 

  ТЕНИС ЖЕНИ, МУМБАЙ – ИНДИЯ Пр. Сиг. КФ.
22 Nov
11:30
Пенгтарн Плипух – Лизет Кабрера  7/10
22 Nov
11:30
Юнри Намигата – Олга Янчук  4/10
22 Nov
11:30
Анкита Райна – Вероника Кудерметова  7/10
22 Nov
12:45
Бибиан Шууфс – Наоми Броуди 2  7/10
22 Nov
12:45
Карол Жао – Далила Якупович 6/10 
22 Nov
12:45
Валентина Ивахненко – Янина Викмайер  7/10
22 Nov
14:00
Арина Сабаленка – Присила Хон  8/10
22 Nov
14:00
Сабина Шарипова – Фани Столар  4/10