Приятелски Срещи Национални: Прогнози 09.11.2016

Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Приятелски Срещи Национални: Прогнози 09.11.2016
Оценете тази публикация
Приятелски Срещи - Национални Приятелски Срещи – Национални
13:30 Шри Ланка – Макао 2 8/10 1.44
14:00 Сирия – Сингапур 1 7/10 1.40
14:00 Таджикистан – Туркменистан 1X 8/10 1.33
14:00 Филипини – Киргизстан 1X 7/10 1.50
21:15 Гърция – Беларус 1 7/10 1.70
21:45 Холандия – Белгия X2 7/10 1.38

Англия: Прогнози 09.11.2016

Англия прогнози
Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Англия: Прогнози 09.11.2016
Оценете тази публикация
Англия Англия – ЕФЛ Трофи
21:30 Хартлипул – Рочдейл 2 5/10 1.82
21:45 Карлайл – Флийтууд Таун 1X 7/10 1.30
21:45 Моркамб – Брадфорд Сити X2 7/10 1.23
21:45 Уикъмб – Ковънтри +2.5 5/10 1.80

Италия: Прогнози 09.11.2016

Италия прогнози
Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Италия: Прогнози 09.11.2016
Оценете тази публикация
Италия Италия – Други
15:30 Арецо – Тутокуойо 1 6/10 1.57
15:30 Понтедера – ФералпиСало 2 6/10 1.87
15:30 Фиделис Андрия – Фоджа -2.5 7/10 1.55
16:30 Мачератезе 1922 – Казертана X2 7/10 1.40
21:30 Матера – Лече -2.5 7/10 1.72

Русия: Прогнози 09.11.2016

Русия прогнози
Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Русия: Прогнози 09.11.2016
Оценете тази публикация
Русия Русия – Първа Дивизия
13:00 Нефтехимик Нижнекамск – Динамо Москва 2 7/10 1.33
14:00 Сибир Новосибирск – ФК Тамбов -2.5 8/10 1.53
16:00 ФК Тюмен – Зенит Санкт Петербург 2 1 6/10 1.90
17:30 Мордовия Саранск – ФК Тосно 2 5/10 1.75
18:00 Сокол Саратов – Спартак Налчик 1 4/10 2.05
18:00 Факел Воронеж – Луч-Енергия В. 1 6/10 1.59
18:00 ФК Химки – СКА-Хабаровск 1X 8/10 1.45

Украйна: Прогнози 09.11.2016

Украйна прогнози
Сподели
Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on Pinterest
Украйна: Прогнози 09.11.2016
Оценете тази публикация
Украйна Украйна – Първа Лига
14:00 Верес Ровно – Буковина Чернивци 1 8/10 1.17
14:00 Колос Ковалевка – Черкаский Днепър 1 4/10 2.30
15:00 Горняк-Спорт К. – Оболон-Бровар К. 1 4/10 2.50
15:00 Десна Чернигов – МФК Николаев 1 7/10 1.33
15:00 Ингулец Петрово – ФК Полтава 1 4/10 2.30
15:00 Скала Стрий – Иличивец Мариупол 2 8/10 1.22
15:00 ФК Суми – Арсенал Киев 2 3/10 2.40
15:00 ФК Тернопол – Хелиос Харков 2 7/10 1.53