Швеция разби Финландия в Абу Даби

Класически успех за Емил Саломонсон и компания

20160110.wtajofpcdfШвеция срази Финландия с класическото 3:0 в приятелска среща, играна в Абу Даби (ОАЕ).

Емил Саломонсон (45+1) изведе шведите напред в резултата в последните секунди на първата част от този скандинавски сблъсък, а малко след почивката Мелкер Халберг (47) удвои преднината им.

Класическото изражение на резултата се получи след гол на Емир Куйович (59), възползвал се от подаване на Адам Лундквист. До края на мача нито финландците, нито шведите намериха сили за други попадения.

Източник: Блиц.БГ

4.7/5

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Други новини
11 крачки за 2 секунди или как Мбапе и ПСЖ съкрушиха БАЙЕРН
ПСЖ взе частичен реванш от Байерн Мюнхен за поражението в миналогодишния финал в Шампионска лига. Парижани победиха „баварците“ с 2:3
Сити взе крехък аванс срещу Дортмунд, Реал Мадрид е с единия крак на полуфиналите
Във вторник вечер се изиграха първите два четвъртфинални двубоя от Шампионска лига. Реал Мадрид и Манчестър Сити взеха аванс в
ЦСКА-СОФИЯ – ЛУДОГОРЕЦ: ПЕНЕВ Е НАЯСНО С ТИТУЛЯРИТЕ, ДАМБРАУСКАС ОЧАКВА РАЗЛИЧЕН МАЧ
В сряда вечер от 19.30 ч. ЦСКА-София и новия старши-треньор на тима Любослав Пенев се изправят срещу Лудогорец на стадион