Швеция разби Финландия в Абу Даби

Класически успех за Емил Саломонсон и компания

20160110.wtajofpcdfШвеция срази Финландия с класическото 3:0 в приятелска среща, играна в Абу Даби (ОАЕ).

Емил Саломонсон (45+1) изведе шведите напред в резултата в последните секунди на първата част от този скандинавски сблъсък, а малко след почивката Мелкер Халберг (47) удвои преднината им.

Класическото изражение на резултата се получи след гол на Емир Куйович (59), възползвал се от подаване на Адам Лундквист. До края на мача нито финландците, нито шведите намериха сили за други попадения.

Източник: Блиц.БГ

4.7/5

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Други новини
Левски с няколко трансфера в началото на подготовката
Зимната подготовка на Левски ще се проведе в Хърватия в периода от 14 януари до 3 февруари. “Сините” ще проведат
Официално: Бербатов се завръща в професионалния футбол
Димитър Бербатов се завръща във футбола, само че като помощник на Александър Томаш в Етър. Бившият нападател на Манчестър Юнайтед
Ювентус се върна в играта за титлата след успех на “Сан Сиро”
Рекордьорът по шампионски отличия в Серия А – Ювентус, се завърна в битката за златните медали. “Бианконерите” надиграха Милан с